Büyükçekmece'de Bir Binada Korkunç Patlama: Yaralılar Var

Katılım
23 Ocak 2019
Konular
165
Mesajlar
187
Tepkime puanı
0
Çevrimiçi zaman
0
Konum
HATAY Antakya
Ticaret
0 / 0 / 0
Son dakika! Büyükçekmece'de, 3 katlı apartmanın giriş katında meydana gelen patlamada 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Patlamanın meydana geldiği iş yerinde sahte içki imal edildiği öne sürüldü.

Büyükçekmece Güzelce Mahallesi'nde, 3 katlı apartmanın giriş katında meydana gelen patlamada 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Patlamanın meydana geldiği iş yerinde sahte içki imal edildiği öne sürüldü.Alevler, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

BİLİNMEYEN NEDENLE PATLAMA MEYDANA GELDİ

Olay, Güzelce Mahallesi'nde bulunan 3 katlı apartmanın giriş katında yaşandı. Boş ardiye olarak kullanılan alanda sebebi henüz bilinmeyen bir şekilde patlama meydana geldi.

AĞIR YARALI 1 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Şiddetli patlama sonrası Mehmet Salih Güler (43) isimli bir vatandaş ağır yaralandı. Olayda yaralanan diğer kişi ile birlikte ağır yaralı 1 kişi hastaneye kaldırıldı.

son-dakika-buyukcekmece-de-bir-binada-korkunc-11680518_5703_m.jpg


EKİPLER, ALEVLERİ SÖNDÜRDÜ

Patlama sonrası çevredeki vatandaşlar itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Alevler, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Şiddetli patlama sonrası binanın dış cephesi ve daire camları adeta tuzla buz oldu.

son-dakika-buyukcekmece-de-bir-binada-korkunc-11680518_3543_m.jpg


ARAÇTA AĞIR HASAR MEYDANA GELDİ

Apartmanın avlusunda bulunan bir araçta patlama sonrası ağır hasar meydana geldi. Patlamada yaşlı bir kadının da vatandaşlar yardımı ile dışarı çıkarıldığı öğrenildi.

son-dakika-buyukcekmece-de-bir-binada-korkunc-11680518_2529_m.jpg


"NE PATLADIĞINI BİLMİYORUZ"

Patlama sırasında amcası yaralanan Emrah Güler, bir anda patlama olduğunu ifade ederek, "Şu alt katta patlama gerçekleşti. Normalde kullanmadığımız eşyaları koyuyorduk orada. Ne olduysa orada olmuş ama kazan patlamamış başka bir kazan mı vardı artık bilmiyoruz. İçeriden babaannemi çıkardık. O kendisi rahatsızdı. Apartmanda 15-16 kişi oturuyordu. Amcam ağır yaralandı. Arkadaşı da hafif yaralıydı. Ne patladığını bilmiyoruz" dedi.

Patlamanın meydana geldiği iş yerinde sahte içki imal edildiği öne sürülürken polis ve itfaiyenin incelemesi sürüyor.
 
Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst