30 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Katılım
23 Ocak 2019
Konular
165
Mesajlar
187
Tepkime puanı
0
Çevrimiçi zaman
0
Konum
HATAY Antakya
Ticaret
0 / 0 / 0
Sabah erken saatlerden itibaren olumlu enerjiler altındayız. Gruplarla veya aynı ideali paylaşmış kişilerle bir araya gelebilir; ortak bir platformda buluşabilir; bilgi ve birikimlerimizi doğru iletişim kanallarını kullanarak paylaşabiliriz. Söylemler ise akıcılık ve netlik içerebilir. Aynı zamanda bu kavuşum sosyal ve toplumsal alandaki işler için de uygun koşulları beraberinde getirebilir. Ayrıca gün boyunca anlaşma ve sözleşme imzalamak için uygun bir süreçteyiz.

shutterstock_1044404554.jpg


Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün uzun yolculuklar, yüksek eğitim, medya ya da yayıncılıkla ilgili girişimlerinde kısa süreli karışıklıklar olabilir, fakat sonrasında alacağın desteklerle yoluna devam edebilecek, uzun vadede sonuç getirecek adımlar atabileceksin. Görüş ve düşüncelerinle sosyal çevrende kendini ifade edebileceksin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; borç ve alacaklarla ilgili planlarında yaşanan aksamalar uzun süreli olmayacağından, hedeflerinden vazgeçmemelisin. Finansal sorumluluklar üstünde baskıya yol açsa da iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı krizleri aşmanı ve ilerlemeni sağlayacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; eşin, ortağın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle arandaki kısa süreli belirsizlik, kararsızlık ve hayal kırıklığına yol açabilir. Ortak yaptığın işlerde karşı taraftan fazla beklenti içine girmeden, fikir ve görüşlerini paylaşarak uzun vadeli, sağlam iş birlikleri geliştirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde çalışma arkadaşlarınla aranda düşünce farklılıkları ortaya çıkabilir. Üstünde çalıştığın işlerde kısa süreli aksamalar olsa da görevlerini yerine getirebilir, özellikle finansal alanda başarılı sonuçlar alabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Sağlığını olumlu etkileyecek adımlar atabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün romantik duygularda karmaşa yaşayabilir, finansal risklerin getirdiği belirsizliklerle uğraşabilirsin. Fakat eşinden, ortağından ya da danıştığın kişilerden alacağın desteklerle uzun vadeli kalıcı adımlar atabilirsin. Her ne kadar girişimlerinin sonuçlarını hemen alamasan da sonrasında başarı kazanabileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; eve ve aileye dair girişimler ön plana çıkabilir fakat beklentilerinin karşılanmaması belirsizliğe yol açabilir. Sorumluluklarının bilincinde olarak planlarını uygulayabilir, çalışma ortamında başarı kazanabilirsin. Kısa süreli kararsızlık yaşasan bile alternatif çözümler üretebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğinde karmaşa yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar ve hatalı bilgiler çalışma ortamında gerilime neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kontrolü ele alarak üstünde çalıştığın anlaşmaları sonuçlandırabilirsin. Sevdiklerinle aranda sağlıklı ve uzlaşmaya dayalı bir iletişim kurabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal sorumluluklar ve risk aldığın yatırımlarda yaşanan belirsizlikler sorunlara neden olabilir. Ödemelerini zamanında yapmak için sarf ettiğin çaba ailenin de desteğiyle başarıyla sonuçlandırılabilir. Yeteneklerini kullanarak uzun vadede kalıcı başarılar elde edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne kararsız ve belirsizlik içeren enerjilerle başlasan bile sonrasında girişimlerde bulunmak ve yaşamına dair uzun soluklu kararlar almak isteyebilirsin. Yakın çevrenin desteğiyle hedeflerine doğru ilerleyebilecek, kendini doğru ifade edebilecek ve fikir alışverişlerinden bilgi sahibi olabileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde çok kararlı ve hedef odaklı olsan bile sonrasında aldığın haberler kafanın karışmasına ve kararsızlık yaşamana yol açabilir. Olayların gelişimi senin kontrolünde olmayabilir, gizli ve kadersel gelişmeler yaşayabilirsin. Bugün eyleme geçmemeli, dedikoduların iç yüzünü anlamaya çalışmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün hedef ve ideallerin doğrultusunda girişimlerde bulunmak isteyebilir, arkadaşlarınla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsin. Fakat ekonomik konularla ilgili belirsizlikler kafanı karıştırabilir. Aslında kendini iyi ifade edebileceğin ve yaşamını ilgilendiren kararlar alabileceğin bir süreçtesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında yaşanan hareketlilikten hemen istediğin sonuçları alamayabilirsin. Kariyerinde ilerlemek için görevlerini yerine getirmeye çabalarken seni destekleyen kişilerin varlığı ile daha rahat adım atabileceksin. Ancak bu arada kulislere kulak kabartmalı ve olayların iç yüzünü anlamaya çalışmalısın.
 
Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst