2019'un Moda Rengi Seçildi - Canlı Mercan Rengi

Katılım
30 Ara 2018
Konular
117
Mesajlar
148
Tepkime puanı
3
Çevrimiçi zaman
0
Konum
Mardin
Ticaret
0 / 0 / 0
Geleneksel olarak yılın rengini seçen global renk otoritesi Pantone, 2019'un rengini de seçti. Geçtiğimiz yılın rengi ise ultraviolet (kızıl ötesi moru) olarak seçilmişti.

Bu rengin anlamını ifade eden şeyler ise oldukça ilgi çekici: Living Coral... Genellikle olumsuz bir atmosfere sahip olan bir sosyal medya ortamında insanların ihtiyaç duyduğu destek, bakım ve sevgiyi ifade ediyor.


lqvark.pngDünyada renklerle alakalı ne varsa yön veren, trend belirleyicisi sayılan Pantone bu yılın rengini belirledi. “Living Coral†yani “Canlı Mercanâ€. Bu soğuk kış günlerinde sıcaklığıyla içimizi açan bu renk umut vadediyor. Görünüşe göre 2019 yılı cıvıl cıvıl geçecek. Bu renk önümüzdeki yıl boyunca dekorasyondan giyime, kozmetikten sosyal medyaya, her alanda hayatımızda olacak gibi gözüküyor. Bazı büyük markalar bu rengi koleksiyonlarına dahil etmiş durumdalar bile. Biz de sizler için bu rengin nerelerde kullanılmaya başlandığını, sizin bu rengi hayatınıza nasıl dahil edebileceğinizi araştırdık. Öğrenmek için okumaya devam edin.


16MQrD.jpg


“Living Coral†yani “Canlı Mercan†renginialt metninde “iyimserlik†ve “mutluluk arayışı†var
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst