selmansonmez 

Yönetici
yönetici rank
moderatör rank
Katılım
30 Ara 2018
Konular
377
Mesajlar
682
Tepkime puanı
53
Çevrimiçi zaman
1 saat 6 dakika
Yaş
34
Konum
Antalya
Ticaret
0 / 0 / 0
2019'da Makyaj Modaları

En çok tercih edilen mat rujlar, kontür, eyeliner bu yıl biraz daha geride kalıyor.
2019’da yoğun makyajların yanı sıra daha saydam ve doğal bir görünüm yerini alacak.


hLCA4z.jpg

Bu yıl kontür yerine allık daha ön planda olacak. Allık ile şekillendirmeler daha çok olacak.

x6SjHw.jpg

Yeni yılda, yoğun makyaj temelleri yarı saydamlarla değiştirilecektir. 2019 sloganı “Daha doğal bir yüz!”. Görünmez makyaj iyi ve sağlıklı bir cilt gerektirir, bu yüzden cilt bakım kozmetikleri daha fazla ilgi görecek. Gözleri daha anlamlı kılmak için makyaj sanatçıları küçük bir numara kullanarak ciltten daha koyu 3 ton kapatıcı seçerler ve göz farı yerine göz kapaklarına uygularlar.

cCO5xz.jpg

Dudakların şekli 2019'da gerçek bir devrime girecek. Makyaj sanatçıları, doğal güzelliğinizi kozmetik veya kozmetik uzmanlarının yardımıyla değiştirmelerine gerek olmadığı fikrini uygulamaya çalışıyor. Dudaklarınızın dışına çıkmayı bırakıp büyütme işlemi geride kalıyor.

389VYj.jpg

Aydınlatıcılar 2018'in en sevilen makyaj ürünü diyebiliriz. 2019'da bundan uzaklaşarak daha doğal ve sağlıklı bir ışıltı ile cildin ince parlaklığını korumak ön planda olacak.

wtpb8d.jpg

2019 yılında, gözler ön planda olacak. Yüzdeki ıslak görünümün yerini mat gölgeler alarak yeni trend olacak.

VNNctO.jpg

Yüz özelliklerini vurgulamak için kesin ve sert çizgiler çizmenize gerek yok, çünkü bu makyajın etkisi moda oldu. Daha gündelik makyajlar 2019'da trend olacak. Belki de makyaj sanatçılar bu kuralı uygulayarak kişilere daha fazla boş zaman ve kendine güven duygusu vermek istiyor. Çok da güzel olacak gibi...

JKrbpQ.jpg

90'lı yıllarda popüler olan kahverengi ruj, bir geri dönüş yapıyor ve bordo, ten ve pembe tonları geride bırakıyor. Tıpkı kırmızı rujlarda olduğu gibi, yüz tonunuza uygun rengi aramak zorundasınız.

PzI5R8.jpg

Artık herkesin çantasında olan beyaz, gri, bej ve ten rengi gibi kalemler var. Bunları kullanmayı bırakacağımız bir yıl bizi bekliyor. 2019'da unutulmuş bir trend, alt kirpik çizgisinin siyah ya da kahverengi bir kalemle vurgulanması modaya dönecek.
Daha fazlası için;
 
Benzer konular Forum Tarih
Rhea Giyim, Bakım ve Moda 0 119

Benzer konular

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst