R10.Net Dolandırıcılığı Ve Haksız Ban Sebebi

Turkcode Dijital Ajans 

Kurumsal Üye
kurumsal rank
Konular
16
Çevrimiçi zaman
2 saat 25 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
r10.net dolandırıcılığı ve üyeliğimin banlanması : r10.net isimli web master platformunda yaklaşık 16 bin TL'ye kurumsal Plus üyelik aldım ve daha 6 ay varken kendime ait web master sitesi açtım diye önce 1 ay sonrasında süresiz üyeliğimi banladılar. Halbuki o imza alanına yazı yazabilmek için üyelik alıyoruz ama istediğimizi yazdırmıyorlar dahi Kesinlikle gidip de bir hata yapıp 1 yıllık 2 yıllık üyelikler almayın çünkü öncesinde de üyelerden biriyle tartıştık diye haksız yere banladılar yani sizden üyelik parasını alıyorlar ve bir anda ban atabiliyorlar sonrasında hiçbir şekilde iletişim kuramıyorsunuz. Maillere dönüş yapmıyorlar Şu an hiçbir şekilde hiçbir yerden ulaşamıyorum kendilerine ve 6 ay olmasına rağmen bırakın üyelik özelliklerini kullanmayı siteye girişim bile engellendi. Ve Ban Cezası sorunları isimli kategoriyi dahi benim IP adresime kapatmışlar yani resmen kullanamadığım üyeliğe 16 bin lira verdik hiçbir haber alamıyoruz kesinlikle kullanmayın katılmayın derim. Faturalardan sadece bir tanesini yüklüyorum Taksit taksit ödendiği için diğerlerini bulamadım bu dekont yeterli zaten.

fmeFBq.jpg

141278-65f7e74b0949b.png

Konular
2
Çevrimiçi zaman
0
Ticaret
0 / 0 / 0
Geçmiş Olsun Hocam , Bizde Banlandık Dolandırılan Benim Ama Malesef Beni Banladılar

Konu Sahibi
Turkcode Dijital Ajans

Turkcode Dijital Ajans 

Kurumsal Üye
kurumsal rank
Konular
16
Çevrimiçi zaman
2 saat 25 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Geçmiş Olsun Hocam , Bizde Banlandık Dolandırılan Benim Ama Malesef Beni Banladılar
Evet hocam malesef paranın öne geçtiği bir forum sitesi haline gelmiştir, ve hala benimle iletişim kurulmadı neredeyse 7-8 bin lira paramı göz göre göre yediler güvenilip uzun süreli üyelik kesinlikle alınmaz

Admin 

Yönetici
yönetici rank
Konular
3
Çevrimiçi zaman
18 saat 26 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Bizim forum sitemizde bu şekilde haksızlıklar olmayacak ve bu gibi sorunlarda kalan süreyi iade olarak alabileceksiniz ticari konularınızi açarak forumumuzda satışlarınızı yapabilirsiniz.

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap