ÖZYES sonuçları açıklandı (ÖZYES sonuç sorgulama)

Konular
1,553
Çevrimiçi zaman
4 saat 4 dakika
ÖZYES sonuçları açıklandı (ÖZYES sonuç sorgulama)

2024-YKS Kapsamında Spor Bilimleri İçin Özel Yetenek Sınavı (ÖZYES): Sınav sonuçları açıklandı. Adaylar, ÖZYES sınav sonuçlarına 19 Eylül 2024 tarihinde ÖSYM’nin adresinden ulaşabilecek.

2024-YKS Kapsamında Spor Bilimleri İçin Özel Yetenek Sınavı (ÖZYES): Sınav Sonuç duyurusu geldi. ÖSYM resmi adresinden yapılan açıklamada ÖZYES sonuç duyurusu yapıldı.

8iSCvy_u9E-PcMYiSKXPsw.jpg
ÖSYM'den yapılan açıklamada; "2024-YKS Kapsamında Spor Bilimleri İçin Özel Yetenek Sınavı (ÖZYES): Sınav Sonuçları Açıklandı 2024-2025 eğitim öğretim yılı için yükseköğretim kurumlarının özel yetenek sınavı kapsamında öğrenci alan spor programlarına alınacak öğrencilerin seçimi ve tercihlerine göre yerleştirilebilmeleri amacıyla Başkanlığımızca merkezî olarak yapılan 2024 Özel Yetenek Sınavı’nın (ÖZYES) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 19 Eylül 2024 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle erişebilecektir. Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur."denildi.

Users who are viewing this thread

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap