• Merhaba değerli Foruma Gel üyeleri formumuza kayıt olarak sizlerle birlikte büyüyebiliriz. Sizleri seviyoruz. Foruma Gel Yönetimi!

ÖSYM duyurdu: 2024-Mühendislik Tamamlama Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

forumagel

Admin
Konular
3,681
4 saat 17 dakika
ÖSYM duyurdu: 2024-Mühendislik Tamamlama Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

2024-Mühendislik Tamamlama yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından ilan edildi. Adaylar, 2024-Mühendislik Tamamlama Yerleştirme Sonuçlarını online sistem üzerinden görüntüleyebilecek.

Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programlarına (2024-Mühendislik Tamamlama) yerleştirme işlemleri tamamlandı. Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri, ilgili üniversite tarafından 10-16 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılacak.
AsX7lCUvOUWkEM_MkA7c-w.jpg

SONUÇ DUYURUSU

ÖSYM'den yapılan açıklamada; "26 Eylül-1 Ekim 2024 tarihleri arasında tercihleri alınan Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programlarına (2024-Mühendislik Tamamlama) yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 08 Ekim 2024 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleriyle erişebilecektir. Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri, ilgili üniversite tarafından 10-16 Ekim 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt için adayların, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu üniversiteye belirtilen süre içerisinde başvurmaları gerekmektedir." denildi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap