• Merhaba değerli Foruma Gel üyeleri formumuza kayıt olarak sizlerle birlikte büyüyebiliriz. Sizleri seviyoruz. Foruma Gel Yönetimi!

Okullarda ilk ara ne zaman? Kasım ara tatili tarihleri MEB tarafından paylaşıldı

forumagel

Admin
Konular
3,374
4 saat 9 dakika
Okullarda ilk ara ne zaman? Kasım ara tatili tarihleri MEB tarafından paylaşıldı

Yeni eğitim öğretim yılının başlangıcını eylül ayında yapan öğrencilerin gündeminde ara tatil var. Öğretmenler ve öğrenciler, yoğun bir dönem ardından kasım ayında ara tatil yapacak. Kasım ara tatili tarihleri MEB tarafından paylaşıldı. Peki, okullarda ilk ara ne zaman yapılacak?

272iaRM-GE-_5Y9XoUeM-A.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 2024-2025 eğitim öğretim yılı takvimini açıkladı. Takvimle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim okullarında eğitim gören öğrencilerin ilk ara tatil tarihi netleşti.
nhzCGNyIE0GMM53aVhZ2Hw.jpg

İlk ara tatil için 11-15 Kasım tarihlerini kapsayacak. Öğrenciler 8 Kasım Cuma günü itibariyle ara tatil sürecine girecek.
6owm3FgcmUS7bXiCYBJG7g.jpg

Öğrenciler, 7 günlük aranın ardından 18 Kasım Pazartesi günü ders başı yapacak.
Q4EUoUHeWk2qm4HCHwz4hg.jpg

Yarı yıl tatili ise 20 Ocak 2025 Pazartesi günü başlayacak ve 31 Ocak 2025 Cuma günü sona erecek.

Bu konuyu görüntüleyenler

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap