Instagram Kullanıcı Adı Önerisi ?

Turkcode Dijital Ajans 

Kurumsal Üye
kurumsal rank
Konular
16
Çevrimiçi zaman
2 saat 27 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Merhabalar değerli forum üyeleri akıl alabileceğim en iyi yer burası diye düşünüyorum ☺️

Instagram kişisel hesap açacağım kendime ; normal hesabıma bot attım ve hiç memnun değilim etkileşimler düştu , kendim sosyal medyayı ve web Master'im

İsmim Selman Sönmez @selmansonmez kullanıcı adı şimdiki hesabımda sizce yeni hesabıma kullanıcı adı olarak ne koymaliyim ?

@dijiselman
@sosyalselman
@dijitalselman

Bunlardan hangisini yapmalıyım yada sizin onereceginiz isim varmı ?

Şimdiden teşekkürler iyi forumlar ☺️

Black 

Yönetici
yönetici rank
Konular
16
Çevrimiçi zaman
2 gün 7 saat 18 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Etkileşimin düşmesi çoğu zaman İnstagram'ın algoritma değiştirmesi nedeniyle oluyor.
Bu gibi durumlarda destek verdiğim hesaplara, orjinal içerikler üretmelerini ve gönderi içeriğine uygun etiket yapmalarını tavsiye ediyorum.
Eğer eski hesabınızı deaktif etmek istemiyorsanız, 15-20 gün süresince bot aktivite yapmadan, ünlü hesaplardan bir kısmını takip ederek yorum yapmanızı
(dilerseniz etkileşim açıldığında takibi bırakın) mümkün olduğunca çok hashtag kullanmanızı ve mümkün olan takipçilerinizle (bir mesaj bile olsa)
İnstagram DM üzerinden iletişim kurmanızı öneririm. Kısa süre içerisinde hesabınız normale dönecektir.
Kullanıcı adı değişimi için de sonmezselman; selman_sonmez gibi seçenekleri de eklemiş olayım.
İyi forumlar dilerim

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap