Hocalarım Bir Sorum Olucak Kulaklığın Yaptığı Ağrı Konusunda

Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 saat 29 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hocalarım ben fıstık kırım işletmesinde çalışıyorum ve orda makinaların sesinden kurtulmak için kulaklık takıyorum mecburen ama kulaklık bir süre sonra çok fena başımı agrıtmakta bunun nedeni nedir buna nasıl bir çözüm bulabilirim kulaklığın markası Lenovo gaming 2 pro öyle çok kalitesiz bir kulaklık da değil sizlerin yardımına ihtiyacım var hocalarım

Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 gün 2 saat 18 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hocam kulağınızı bir yere yaslayinca baskı yapıyor ve başına vuruyor ağrısı bazen banada oluyor üzerine baskı yapma

sadican 

Yasaklı Üye
Konular
9
Çevrimiçi zaman
7 saat 16 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hocam çok sıklıkla kulaklık takmanızı pek önermem , aile bireylerinden biri çok sık kullanım yüzünden şuan cefasını çekiyor . Aman aman heleki böyle dönemde dikkat etmenizde fayda var

Konu Sahibi
F
Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 saat 29 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hocam çok sıklıkla kulaklık takmanızı pek önermem , aile bireylerinden biri çok sık kullanım yüzünden şuan cefasını çekiyor . Aman aman heleki böyle dönemde dikkat etmenizde fayda var
Hocam çalıştığım işten kaynaklı çok takmak zorunda kalıyorudum günde 6 7 saatten fazla başımı ve kulağımı çok kötü ağrımasına neden oluyordu şu an o işten çıktım ve ders için çalışmaya falan kulak üstü kulaklık almayı düşünyorum

Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 gün 2 saat 18 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hocam çalıştığım işten kaynaklı çok takmak zorunda kalıyorudum günde 6 7 saatten fazla başımı ve kulağımı çok kötü ağrımasına neden oluyordu şu an o işten çıktım ve ders için çalışmaya falan kulak üstü kulaklık almayı düşünyorum
Daha iyi olacaktır emin olun hersey calısma değildir bende 13 yıl fotografcılık ypatım ve bıraktım su an evden calısıyorum huzurluyum baskalarına çalışmak bana göre değil artık.

Users who are viewing this thread

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap