Hocalarım Ben Bu Instegram Hesabını Almayı Düşünüyorumda Sizlerde Bakabilirmisiniz Rica Etsem

Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 saat 29 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
hocamlarım bu hesap şuan aktif değil geçmişte baya aktif miş ama sahibi salmış yani ilgilenmemiş hesaba 3000tl fiyat istenmekte sizce alıp tekrar aktif edebilir miyim işimi görürmü sizce ben alıp tutuzim sektöründe kullanmayı veya reklam yapmayı düşünüyorum sizce almalımıyım tekrar aktif hale getirebilir miyim sizce hocalarım sizlerin en ufak önerinize dahi ihtiyacım var
Hesap budur hocalarım
Kullanıcı adı benegeninonuruu
Hesapta bot varmıdır sizce hocalarım

Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 gün 2 saat 18 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
hocamlarım bu hesap şuan aktif değil geçmişte baya aktif miş ama sahibi salmış yani ilgilenmemiş hesaba 3000tl fiyat istenmekte sizce alıp tekrar aktif edebilir miyim işimi görürmü sizce ben alıp tutuzim sektöründe kullanmayı veya reklam yapmayı düşünüyorum sizce almalımıyım tekrar aktif hale getirebilir miyim sizce hocalarım sizlerin en ufak önerinize dahi ihtiyacım var
Hesap budur hocalarım
Kullanıcı adı benegeninonuruu
Hesapta bot varmıdır sizce hocalarım
Evet hesap yeterince güzelmiş kitleyi değiştirmeden devam edebilirsiniz fakat kesinlikle değiştirmeyin bu fiyata cok uygun kacırmayın derim.

Turkcode Dijital Ajans 

Kurumsal Üye
kurumsal rank
Konular
20
Çevrimiçi zaman
8 saat 0 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Hedef kitleyi bozmayın sanırım duzelebilir. Fakat bu hesapta paylaşım yaparken psikolojiyi bozabilisiniz 😌

Konu Sahibi
F
Konular
4
Çevrimiçi zaman
2 saat 29 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Evet hesap yeterince güzelmiş kitleyi değiştirmeden devam edebilirsiniz fakat kesinlikle değiştirmeyin bu fiyata cok uygun kacırmayın derim.
Çok teşşekür ederim hocam kitleyi bozmadan devam etsem ilerde ufak ufak değişime gitsem olurmu sizce olurmu peki hesaptaki bot durumu varöı onu nasıl görebilirim onun hakkında bilginiz varmıdır

sadican 

Yasaklı Üye
Konular
9
Çevrimiçi zaman
7 saat 16 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
Güzel Hesap Daha İyi Yerlere Gelebilir Kitle Bozulmadan

Konular
49
Çevrimiçi zaman
19 saat 7 dakika
Ticaret
0 / 0 / 0
aynı alanda devam edeceksen birşeyler çıkabilir fakat bot varmı yokmu onu bilemedim ben

Users who are viewing this thread

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap