• Merhaba değerli Foruma Gel üyeleri formumuza kayıt olarak sizlerle birlikte büyüyebiliriz. Sizleri seviyoruz. Foruma Gel Yönetimi!

AÖF kayıt yenileme işlemleri 2024-2025: AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı mı, ne zaman başlayacak?

forumagel

Admin
Konular
2,685
4 saat 9 dakika
AÖF kayıt yenileme işlemleri 2024-2025: AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı mı, ne zaman başlayacak?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme işlemleri için tarih araştırmaları başladı. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2024-2025 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri bugün başlayacak. Açıköğretim öğrencileri bir yarıyılda toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde ders seçimi yapacak. Peki, 2024-2025 AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı mı, ne zaman başlayacak?

BWGrzdtnKU2xXG1zMd_k6w.jpg

2024-2025 AÖF kayıt yenileme işlemleri için geri sayım başladı. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri yeni eğitim öğretim yılı için kayıt yenileme işlemlerini nasıl yapacaklarını sorguluyor. Peki, 2024-2025 AÖF kayıt yenileme işlemleri başladı mı, ne zaman başlayacak?
Db5TPVPGgEagZdl6ZbEU5Q.jpg

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2024-2025 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlem tarihleri belli oldu.AÖF kayıt yenileme işlemleri 7 Ekim 2024 Pazartesi - 18 Ekim 2024 Cuma tarihleri arasında yapılacak ve 12 gün sürecek.
UDP4t3z7YEuBtiuN4hPbxQ.jpg

Kayıt yeniletecek öğrencilere Fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci bir yarıyılda toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde en fazla 10 ders seçebilecektir.Kayıt yenileme işlemi e-Devlet şifresi veya öğrenci şifresi ile aosogrenci.anadolu.edu.tr adresi Ders Ekle/Sil butonundan yapılacaktır.AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ İÇİN TIKLAYIN
STHWCcEf-kqJErPpOLWRZA.jpg

Güz Dönemi Ara Sınavı: 07-08 Aralık 2024 tarihinde yapılacak.Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı: 18-19 Ocak 2025 tarihinde organize edilecek.

Bu konuyu görüntüleyenler

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap