8 Ocak 2019 Salı Günlük Burç Yorumları, Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç

selmansonmez 

Yönetici
yönetici rank
moderatör rank
Katılım
30 Ara 2018
Konular
377
Mesajlar
682
Tepkime puanı
53
Çevrimiçi zaman
1 saat 6 dakika
Yaş
34
Konum
Antalya
Ticaret
0 / 0 / 0
Burç,Burç Yorumları,Günlük Burç Yorumları,8 Ocak 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları,8 Ocak 2019 Günlük Burç ,Ocak günlük burç yorumları 2019,
Aylık Burç,Aylık Burç yorumları 2019,Kova Burcu,Yengeç Burcu,İkizler Burcu,Aslan Burcu,Yay Burcu,Oğlak Burcu,Akrep Burcu,Koç Burcu,Boğa Burcu,Terazi Burcu,Başak Burcu
8 Ocak 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koçlar,
Bugün bazı ciddi yanlışlıklar olabilir, bu yüzden tüm ilişkilerinizde dürüst olun. Mümkün olduğu kadar açık olmaya çalışın. Dürüstlük paha biçilmezdir ve her zaman muhafaza edilmesi gerekir. İnsanlar üzerinde kalıcı bir etki bırakma gücünüz var. Başkalarına yaslanma eğiliminizi azaltın. Ufak kazalara dikkat edin.


Sevgili Boğalar,
İşinizde veya okul yaşamınızda işler iyileşiyor, çünkü kısmen daha büyük bir girişimde bulunuyorsunuz ve merakınızın sizi yeni yönlere yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Keşfedilecek yeni şeyler bulabilirsiniz. Açık havada vakit geçirmek zihninizi gevşetmek ve enerjinizi canlandırmak için iyi olacak.


Sevgili İkizler,
Manevi kaygılar bugün sizin için daha büyük bir sorun. Sezgilerinizin sizi nereye götüreceğini tam olarak bilmiyorsunuz. Yine de onları takip edin. Duygusal gerginlik artabilir, bu yüzden diğer insanların bencil taraflarını görmemeye çalışın.


Sevgili Yengeçler,
Oldukça iyi tanıdığınız biri size romantik ipuçları verebilir. Bu kişi size karşı çok utangaç. Bu yüzden, iş size düşebilir. Birkaç soru soruyla tepkilerini ölçebilirsiniz. Bugün flört dolu eğlenceli bir gün olacak.


Sevgili Aslanlar,
Bugünkü söz ve duygularınızda ekstra ateş var. Hassasiyetiniz artıyor, bir tür gönüllü çalışma yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu düşünce, hayata geçene kadar sizi hiçbir yere götürmez. Bugün karşılaştığınız tüm konularda gerçeği arayın.


Sevgili Başaklar,
Bugün günlük rutininizde zorluklar olabilir. Gününüzü daha verimli nasıl düzenleyebilirsiniz? Bir planı harekete geçirmek için zaman ayırın. Yazın. Duygularınızdan önce, günlük görevlerinizle ilgilendiğinizden emin olun. Sahip olduğunuz yaratıcı gücün patlamasından yararlanmak için daha fazla özgürlüğe ihtiyacınız olacaktır.


Sevgili Teraziler,
Bugün kendinizi idealist hissedebilirsiniz. Bu iyi, ancak bu ideallerin gerçekte kök saldıklarından emin olun. Neyin gerçek neyin gerçek olmadığını ayırt edebilirsiniz. Geleneksel şeyler yapmanın artık işe yaramadığının farkına varacaksınız. Sizin için biçimlendirici bir zamandır, iyi değerlendirin.


Sevgili Akrepler,
Hayalleriniz sandığınızdan daha gerçek. Bugün karşılaştığınız insanlara gülümseyin ve onların gülümsemelerini izleyin. Hassas ve eğlenceli doğanız bulaşıcıdır. Bunu, başkalarının yaralarını iyileştirmek için kullanın. Kahkahanız her şeyi iyileştirebilir. İnsanlar üzerindeki muazzam etkinizin bilincinde olun ve içinizde yaşayan güzelliği yayın.


Sevgili Yaylar,
Duyarlılığınız bugün özellikle artmış gözüküyor. Duygularınızla uyum halindesiniz ve hayallerinize daha duyarlısınız. Arkadaşlığın önemini anlayın ve arkadaşlarınızla evinizde samimi bir akşam yemeği planlayın. Daha fazla sorumluluk almak için yeterli enerjiye sahipsiniz. Hayal dünyanız, eğer izin verirseniz canlanabilir. Hoşgörüsüzlüğe dikkat edin.


Sevgili Oğlaklar,
Kafa karıştırıcı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Günümüzün enerjisi bu konuları odak noktasına getiriyor. Hayatınızın bazı bölümleri, sizi fazlasıyla zorluyor. Mağduru oynama dürtüsüne karşı durun. Bu sizin hayatınız ve sizin için neyin iyi olduğunu sadece siz bilebilirsiniz.


Sevgili Kovalar,
Manevi kaygılar ve hayaller, bugün keskin bir odak noktası haline geliyor. Zihninizi bulutlara gönderirken bir ayağınızı yerde tutun. Sezginiz güçlü, başkalarına karşı daha büyük bir hassasiyet duyuyorsunuz. Gün boyu içgüdülerinizi dinleyerek hareket edebilirsiniz.


Sevgili Balıklar,
Bugün, her gün gördüğünüz insanlara daha çok bağlı hissediyorsunuz. Bu insanların gerçek kişilikleri yavaş yavaş parlamaya başlıyor. İş arkadaşlarınız öğle yemeği yemek veya iş sonrası bir şeyler içmek için iyi bir zaman. Bazı anlar gerginlik yüzeye çıkabilir, ancak kontrolü elden bırakmazsanız, çok iyi vakit geçirebilirsiniz.
 

Benzer konular

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst