2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresi

Konular
1,525
Çevrimiçi zaman
4 saat 4 dakika
2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), düzenlenecek 2024-Kamu Personel Seçme Sınavı'na (2024-KPSS Ortaöğretim) katılacak adaylar sınav için son kontrollerini yapıyor. Sınav saati ve süresi hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, 2024-KPSS Ortaöğretim sınav kılavuzunu inceliyor. Peki, 2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresiyle ilgili bilgileri derledik.

lPBXTwLwB0iXZ87v4eU_hQ.jpg

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS ortaöğretim sınavı için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından haftalar önce paylaşılan takvim doğrultusunda sınav 15 Eylül'de gerçekleştirilecek. 2024-KPSS Ortaöğretim sınavı hazırlıklarını sürdüren memur adaylarının gündemindeki konulardan biri de sınav saati ve süresi oldu.
VNpe0SH4T0es_E31fC7sTA.jpg

KPSS ortaöğretim sınavı 15 Eylül 2024 tarihinde yapılacak. Sınav 10.15'te başlayacak ve 130 dakika sürecek.
XtiKpdgHBkO_PxcHgvgSgw.jpg

KPSS ortaöğretim sınavı giriş belgeleri sınava kısa bir süre kala paylaşıldı. Sınava katılım sağlayacak olan adayların sınav günü sınav giriş belgelerini yanında bulundurması gerekiyor.
HAUYHj0ZjU6-rOmCDfSg3w.jpg

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, ÖSYM’nin adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle edinebilecektir.

Users who are viewing this thread

Ana Sayfa Kayıt Ol Giriş Yap